Архів
Вівторок,
28 липня 2015 року

№ 80 (19275)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Вербиченька

Вербиченька

Cторінку підготувала Устина ГРЕЧАНЮК.


Версія для друку          До списку статтей
  • Між нами, жінками

Коли любов губить

Світлана Т.

Новоукраїнський район

Кіровоградської області.

Як хочеться бути щасливою — і в роботі, і в родині. Здавалося мені, що буду саме такою...

КАЖУТЬ, гарна я, а щодо праці — ніякої не боюся. Хлопця полюбила вродливого, веселого. Одружилися, жили перші роки, як у казці. Працювали, разом дома поралися, донечку бавили. Друзі заходили частенько. І як мені серце не підказало, що серед друзів тих — лихо наше ходить. Почав з деякими затримуватись, додому приходив напідпитку. Менше цікавився сім’єю. А тоді й зовсім збайдужів — прийде, увімкне телевізор і... спить. Як справи в мене на роботі, що я дома зробила, які успіхи у дочки в школі — все це його тепер не обходило.

Поділилася горем із подругами, а вони: не б’є тебе, зарплату приносить, попідтинню не валяється, чого тобі? Та хіба ж заміж ідеш заради зарплати? Людину енергійну, веселу, щедру на ласку й добро хочеться мати поруч.

Намагалася взяти у спільниці свекруху — давайте разом дорогу нам людину рятувати. Не вийшла розмова: звинуватила, що це через мене її син почав пити. Мовляв, присилую його працювати від ранку до ночі, от він і змушений «розслаблятись», а я ще й гризу його.

Я боролася за чоловіка. А він почав у матері від мене ховатися. Як не дуже нап’ється — додому йде, коли ж язика зовсім не поверне — до неї. Свекруху це влаштовувало...

Майже дев’ять років ми так пробідували. І таки розлучилися.

Я вже сама почала вчитися заочно в інституті. Важко було, але свого добилася. Здобула освіту і переїхала з дочкою в інше місце. З роботою справляюся, люди мене шанують.

Переказували мені, що колишній мій чоловік до матері перебрався і п’є ще більше. З роботи вигнали. На материному, мовляв, тепер утриманні. Чи ж не чинить ця жінка великого зла, коли таке в неї всепрощення до пияцтва? Хіба не розуміє, що сліпою материнською любов’ю губить свою дитину?

Будь ласка, якщо друкуватимете листа, не пишіть мого прізвища. Бо не хочу, щоб донька знала, що батько зовсім спився, кажу їй, що все у нього гаразд. Навіть купую подарунки начебто «від татуся».

Версія для друку          До списку статтей
При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове