Вівторок, 12 березня 2019 року № 20 (19667)
http://silskivisti.kiev.ua/19667/print.php?n=41674

  • Світлий промінь

Сироти отримали житло

Олександр
ВИНОГРАДІВСЬКИЙ.

Одеська область.

14 ДІТЕЙ-СИРІТ у Роздільнянському районі стали власниками персонального житла протягом минулого року. Здійснено це на умовах спільного фінансування з обласного, районного і місцевих бюджетів у рамках програм, затверджених як на обласному, так і районному рівнях.

«Діти з числа сиріт і позбавлених батьківського піклування не мають залишатися сам на сам у складних життєвих обставинах. І це дійсно чудова можливість передати у власність квартири чи будинки тим, хто цього потребує», — наголосила голова Роздільнянської державної районної адміністрації Наталія Бараненко.

Подібна робота проведена і в інших районах Одещини. Загалом протягом 2018 року в області житлом забезпечено 147 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. Це один із найвищих показників в Україні. Найбільше житлових об’єктів було придбано Роздільнянським, Біляївським, Саратським районами і містом Одеса.

За словами заступника голови Одеської облдержадміністрації Сергія Колебошина, пріоритетом на 2019 рік визначено будівництво чи реконструкцію дитячих будинків сімейного типу та будівництво малих групових будинків. Також державна субвенція розподілятиметься і на потреби у житлі дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років.