ВЕЛИКА БРИТАНІЯ домовилась із Південною Кореєю підписати угоду про вільну торгівлю.

В ЛІВІЇ не вщухають запеклі бої за Триполі.

Програму провалено

ІРАН заявив, що Євросоюз провалив порятунок ядерної угоди.

Голепад на «Арені Львів»

Футбол. Національні команди. Збірна України провела третій поєдинок у відбірковому турнірі чемпіонату Європи-2020, в якому на 35-тисячній «Арені Львів» завдала нищівної поразки команді Сербії — 5:0. Віктор Циганков у першому таймі зробив дубль протягом трьох хвилин (26, 28). Євген Коноплянка на перших хвилинах після перерви забив третій м’яч (46), а потім Роман Яремчук (59) і Коноплянка (75) довершили розгром.

В іншому поєдинку відбіркової групи «В» збірна Литви у Вільнюсі в меншості зіграла внічию з командою Люксембургу — 1:1.

Турнірне становище: Україна — 7 очок (після 3-х матчів), Люксембург — 4 (3), Португалія — 2 (2), Сербія — 1 (2), Литва — 1 (2).

Боротьба. На юніорській першості Європи зі спортивної боротьби в Понтеведре (Іспанія) золоту медаль здобула Аліна Акобія, яка у фіналі вагової категорії до 57 кг перемогла Марію Халіду з Білорусі — 8:0.

Срібним призером стала Анастасія Лавренчук (65 кг), бронзовими — Катерина Зелених (62 кг), Романа Вовчак (76 кг), Марія Винник (до 50 кг), Вероніка Рибовалова (59 кг) та Крістіна Малявка (68 кг).