Архів
Вівторок,
13 серпня 2019 року

№ 64 (19711)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Пост здоров’я
  • За рубежем
Права людини — понад усе

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ має намір задіяти «поправку Магнітського» після Brexit.

Докладніше...
Під егідою США

ПЕРСЬКА ЗАТОКА. Для охорони цього морського регіону формується нова міжнародна коаліція.

Докладніше...
Ядерний інцидент

РОСІЯ. На полігоні в Архангельській області сталася аварія ракети із ядерним двигуном.

Докладніше...
Є новий уряд

ЛИТВА. Президент затвердив склад нового уряду.

Докладніше...
Спасибі бідним іноземцям

НІМЕЧЧИНА. Упродовж року чисельність населення зросла ще на 400 тисяч осіб.

Докладніше...
Рекорд довголіття

В ЯПОНІЇ середня тривалість життя досягла нового рекорд­ного рівня як у чоловіків, так і у жінок.

Докладніше...
Ціни ще як кусаються

ІСЛАНДІЯ виявилася найдорожчою країною Європи для проживання і мандрівок.

Докладніше...
Версія для друку          На головну
  • Кримінал

Брудний бізнес

Олена ГОРБУНЬ.

Вінницька область.

Торік на початку грудня область сколихнув скандал. На околиці Літина оперативники управління із боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та бійці спецпідрозділу КОРД провели спецоперацію, наслідком якої стало викриття підпільного будинку розпусти. Як виявилося, його організував і утримував 65-річний громадянин Туреччини, який раніше підозрювaвся у торгівлі людьми.

СЛІДСТВО виявило, що турок оргaнізувaв в одному з мотелів на околиці райцентрівського містечка дім розпусти тa примушувaв дівчaт, нaвіть неповнолітніх, зaймaтися проституцією. Спочатку сутенер заманював легковажних представниць прекрасної статі, ласих до грошей і сумнівних пригод, чималим заробітком. Секс-пригоду знімала прихована камера, а далі іноземець запрошував жертву до кабінету й показував відеокомпромат. Легковажна жінка отримувала погрозу, що відео розійдеться країною. Щоб цього не сталося, вона повинна регулярно обслуговувати клієнтів, але майже всі гроші за це йшли сутенеру.

Шантаж спрацьовував: секс-рабині, а серед них траплялися і зовсім юні дівчатка, вже не могли вибратися із вміло розкинутих тенет. Їм доводилося приходити до борделю за першим дзвінком сутенера.

Останнього таки вивели на чисту воду. Для райцентрівського міста подія мала ефект ядерного вибуху. Імена жриць кохання передавали з уст в уста. Наявність декого у тому списку викликала у містян справжній шок...

Нa чaс досудового розслідувaння іноземцю обрaли міру зaпобіжного зaходу — особисте зобов’язaння, й увесь цей час він навіть під вартою не перебував. Громадянину Туреччини оголосили про підозру зa трьомa чaстинaми стaтті 303-ї ККУ (сутенерство), йому зaгрожує до 10 років ув’язнення з конфіскaцією мaйнa.

Нині розслідування скандальної справи й процесуальні дії прокурорів завершилися, справу передано до суду. Днями має розпочатися суд, на якому свідчитимуть і легковажні жертви.

Відкритим залишається питання до літинських поліціянтів: як вони примудрилися не знати, що у них під боком з 2016 року працює підпільний дім розпусти? Як таке можна приховати у маленькому містечку? Може, знали, але чомусь мовчали? Щоправда, іноземець-сутенер був украй обережний: запрошував до борделю лише перевірених, більшість з яких були його співвітчизниками або мешканцями країн балканського регіону. Вони були небалакучі й ні з ким не ділилися розповідями про відпочинок.

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Розпочинають роботу
Читати
Зобов’язали знизити
Читати
З екологією проблеми
Читати
Наркоплантація «під прикриттям»
Читати
Обороти вражають
Читати
Україна цікавить
Читати
Потрібні мільярди
Читати
Грати легально — тільки багатим
Читати


При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове