№ 2 (19750)

У номері:Добрий господар

Стартували з перемог

Анна РУДКО.

Фехтування. Видатна українська фехтувальниця Ольга Харлан з ефектної перемоги розпочала 2020 рік. Наша шаблістка перемогла на Ґран-прі Монреаля (Канада). У фіналі українка подолала Ольгу Нікітіну із РФ — 15:7.

Нагадаємо, торік Ольга Харлан стала чемпіонкою світу і Європи, а завершила 2019-й звитягою на етапі Кубка світу в Солт-Лейк-Сіті (США) і другою поспіль перемогою в загальному кубковому заліку.

Карате. Дві нагороди здобули українські каратистки на турнірі «Karate1 Serie A», який відбувся в Сантьяго (Чилі). Так, одеситка Анжеліка Терлюга виграла золоту медаль у ваговій категорії до 55 кілограмів. У фіналі вона перемогла італійку Сару Кардін — 2:0.

Ще одну медаль збірній України принесла представниця Львівщини Галина Мельник, яка виборола «бронзу» у ваговій категорії до 68 кілограмів, перемігши з рахунком 3:0 Ферйал Абделазіз із Єгипту.