Архів
Вівторок,
24 березня 2020 року

№ 22 (19770)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господар
  Версія для друку          На головну

Справи пенсійні

На запитання читачів «Сільських вістей» відповідає спеціаліст Пенсійного фонду України Н. М. ЮРЧИШИНА.

 

«Я народилася 2 жовтня 1963-го, із 2.04.2013-го одержувала пенсію по інвалідності, призначену відповідно до Закону України «Про державну службу», з урахуванням страхового стажу й заробітної плати по 18.03.2013-го. 18 січня 2020-го подала заяву про переведення на пенсію по інвалідності відповідно до Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Чи можливо у разі переведення мене з пенсії по інвалідності, призначеної згідно із Законом «Про державну службу», на пенсію по інвалідності відповідно до Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» обчислити пенсію з урахуванням страхового стажу й заробітної плати, набутих на час подання заяви про переведення?»

Катерина СИРОВАТКА.

Дніпропетровської області.

 

ЧАСТИНОЮ третьою статті 45-ї Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон 1058) передбачено, зокрема, що переведення з одного виду пенсії на інший здійснюється з дня подання заяви на підставі документів про страховий стаж, зарплату (дохід) та інших документів, що перебувають на час переведення з одного виду пенсії на інший в пенсійній справі, а також додаткових документів, одержаних органами Пенсійного фонду.

Отже, у разі переведення вас із пенсії по інвалідності, призначеної за Законом України «Про державну службу», на пенсію по інвалідності відповідно до Закону 1058 пенсію можна обчислити з урахуванням страхового стажу й заробітної плати по 31.12.2019-го.

 

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Продовжуємо виходити
Читати
Доставку не припинятимуть
Читати
Втрата
Читати
Заощадимо на зниження
Читати
Маємо власний доробок
Читати
Безробіття посилиться
Читати
Довелося згорнутися
Читати
Європа — головний партнер
Читати






При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове