Архів
Вівторок,
5 травня 2020 року

№ 33 (19781)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Травень
  Версія для друку          На головну
  • Будні

Операція «Жива вода»

Віктор ЗЕЛЕНЮК.

Вінницька область.

Попри карантинні обмеження життя продовжує випробовувати людей й іншими нестандартними ситуаціями. Так, приміром, як це сталося днями в Конищеві Мурованокуриловецького району, де вперше за три роки експлуатації стався збій роботи сільського водогону. Він має протяжність 14 з половиною кілометрів і забезпечує водою майже тисячу місцевих мешканців.

— КАЖУТЬ, що до доброго ми швидко звикаємо, а до поганого — важко, — розповідає сільський голова Анатолій Смілянець. — Раптова зупинка подачі води не на жарт злякала жителів села, адже з 85 криниць у власних домоволодіннях у 50 обмаль або немає зовсім життєдайної вологи. Ніхто тоді й гадки не мав, що може вийти з ладу підземна лінія електроживлення двигуна, який подає воду з 56-метрової артезіанської свердловини в урочищі Холодна. Ми не змогли власними силами з’ясувати причину аварії, а тому запросили спеціалістів з Мурованокуриловецької дільниці Барського РЕМ. У село прибули три ремонтні бригади, які навіть і у вихідні злагоджено працювали під керівництвом головного інженера підприємства Бориса Котика.

Метр за метром ремонтники під керівництвом головного інженера РЕМ спільно з фахівцями електротехнічної спеціалізованої пересувної лабораторії шукали місця пошкодження кабелю. На третій день пошуків, щоб не створювати соціальної напруженості в селі, було вирішено підключити артсвердловину до резервного живлення. Тим часом спеціалісти розробили проєкт будівництва нової повітряної лінії електропередач протяжністю один кілометр 200 метрів.

В умовах обмежених фінансових можливостей сільської ради ми звернулися по допомогу до ТОВ «Агрофірма «Рубанський», — розповідає сільський голова. —— Її керівник Віктор Миколайович Рябчук розпорядився надати 50 тисяч гривень на придбання самоізольованого проводу і комплектовання для підвішування його на залізобетонних опорах. Підтримало громаду і СФГ «Рубін».

Конищівська операція під умовною назвою «Жива вода» тривала 10 днів. Вона стала прикладом того, як повинні працювати і взаємодіяти громада та відповідні служби. А найголовніше — довела, що в Україні є соціально відповідальний бізнес.

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Фіксують нові випадки
Читати
Відновлюється надання меддопомоги
Читати
Обмеження будуть послаблені
Читати
Витримали не всі
Читати
Усе ще вивозять зерно
Читати
Обвинувачені на волі
Читати





При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове