![]() |
|
|
||||||
|
||||||||
|
||||||||
| ||||||||
|
Версія для друку До списку статтей
Нагрілися, наїлися і насміялись ОСТАННІМ часом в Україні почастішали випадки закриття через брак коштів на утримання загальноосвітніх закладів, ФАПів, дитячих музичних та спортивних шкіл. Батьки дітей, які там навчалися, шоковані подібними рішеннями чиновників. У яких краях шукати медичної допомоги, стурбовано запитують люди. Адже замість того, щоб продовжувати дбати про освіту дітей і здоров’я всього населення, насильницькими методами знищуються вже існуючі добротні будівлі й робочі місця фахівців, які там працювали. Гірко і боляче від того, що людям, наділеним владою, починаючи від голів ОТГ і до парламентарів, урядовців та Президента, яких ми обрали і на яких надіялись, не потрібна заможна Україна. Вони її навмисно роблять сировинним придатком розвинених країн. Свідомо спонукають українців виїжджати за кордон, позбавляючи їх роботи, гідної зарплати, можливості здобувати освіту. Валерій МАРЦЕНЮК. Хмельницька область.
Антисистемний кандидат, на жаль, не став антисистемним президентом. На жаль, нема в нього розуміння процесів, які відбуваються в державі, відсутня логіка в ухваленні рішень, розробці стратегії розвитку економіки і суспільних відносин. В. Зеленський привласнює функції законодавчої і виконавчої влади (призначення міністрів, ремонт доріг, шкіл, лікарень), Генпрокуратури, суддів. Простежується авторитарний стиль керівництва державою, тоді як в Україні всі гілки влади рівні. Катма рішучості й наполегливості у перемовинах із ворогом. Девіз «Нічого про Україну без України» повинен бути дороговказом на шляху до миру. Іван КОЛЕСНИКОВ. м. Харків.
Наші люди не готові вибирати розумом. Керуються здебільшого емоціями та вірять в обіцянки. У результаті й нагрілися, і наїлися і насміялись. Далі що? Закликаю всіх нас бути дружними і мислячими. Ольга КОХАНОВА. смт Велика Лепетиха Херсонської області.
Нашій сім’ї не дали субсидії, бо син не працював, а доглядав хворого батька. А в мене забрали пільгу на комунальні послуги, яку мала раніше як дитина війни. Заощаджую, як тільки можу, але грошей усе одно не вистачає. Тож, маючи газове опалення, практично не користуюся ним, бо не по кишені. Натомість можновладці вирішили, що я спроможна платити, бо моя пенсія перевищує ними ж установлений граничний розмір доходу. Колись «слуги» сміялись із політиків і ми сміялись, а тепер плачемо, бо вони взялися за нас. Хочу звернутися до тих, хто нагорі, з проханням не відбирати у простих людей те, що вони заробили тяжкою працею. Добродії, шануйте і поважайте народ, якщо хочете, щоб він поважав вас. Тамара БОРИСЕНКО. с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.
Прокиньтеся, люди, з’єднайте свої сили, почуйте розумом, як б’ється серце ваше. Ми, українці, не одну біду вже зносили. Помолімося Богу, хай допоможе нам зберегти нашу землю навіки. І нехай нам прибуде така велика сила, щоб і війну, і всі негаразди придушила. Подумайте і бідні, й багаті, бо всі ми живемо заради майбутнього наших дітей. Лідія ПИСЛАР. с. Цекинівка Ямпільського району Вінницької області. Версія для друку До списку статтей |