5 березня 2021 року

№ 17 (19865)

У номері:Наша поштаВербиченька

Медальні здобутки українців

Дзюдо. У Празі (Чехія) завершилися змагання відкритого Кубка Європи з дзюдо, на якому наші спортсмени здобули чотири медалі. Срібними призерами стали Данило Гуцол (до 100 кг) і Олександр Гордієнко (понад 100 кг). На третю сходинку п’єдесталу зійшли Анастасія Антіпіна (до 63 кг) та Руслана Булавіна (понад 78 кг).

Футбол. Кубок України. Чвертьфінали. «Динамо» — «Колос» — 0:0 (пенальті — 4:3), «Шахтар» — «Агробізнес» — 0:1, «Верес» — «Зоря» —1:2, «Дніпро-1» — ПФК «Олександрія» — 1:1 (пенальті — 3:4). У півфіналі зустрічаються «Агробізнес» — «Динамо», «Зоря» — ПФК «Олександрія». Фінал — 12 травня у Тернополі.

Легкоатлетичне двоборство. У Києві відбувся юнацький чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства. Вихованці Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву виграли командну першість, отримавши шість нагород. Зокрема, Олександра Трошина стала чемпіонкою України в категорії «Потрійний + 60 м». Христина Макарова має «срібло» в категорії «400 м + 200 м».