Архів
Вівторок,
6 липня 2021 року

№ 49 (19897)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господар

Добрий господар

Сторінку підготували

Тетяна РОЗДОБУДЬКО і Лариса ЛАВРЕНЕНКО.

Версія для друку          До списку статтей

Зелень для курей

ПІР’Я зеленої цибулі є чудовим профілактичним засобом від багатьох хвороб курей. Додавати його у корм слід двічі-тричі на тиждень, стільки, скільки зможуть птахи з’їсти. Перед згодовуванням зелень дрібно січуть і перемішують з основним кормом. Доцільно притрусити вітамінну продукцію борошном — це зробить її поживнішою.

Особливо корисно згодовувати покришену зелену цибулю курчатам, каченятам та індичатам впереміш із круто звареними яйцями.

До речі, пір’я на молодих рослинах можна обривати по кілька штук, не висмикуючи цибулину з ґрунту. Така процедура не зашкодить цибулі — вона ростиме й далі та зав’яже гарну головку.

Версія для друку          До списку статтей
Пригадується, в «глибоко радянські часи» повторні посіви, зокрема бульби, проводились переважно на Півдні України. Клімат змінився настільки, що тепер збирати другий урожай можна в усіх регіонах, були б сили. Це вельми доцільно не лише із суто економічної точки зору, додаткового прибутку, а й з інших причин, зокрема тієї, що картопля, посаджена влітку і зібрана восени, довго лежить і не проростає, це цінніший, ніж літній, посадковий матеріал. У відповідному матеріалі особливу увагу ми приділимо вибору сортів для повторного садіння, з ними важливо не помилитись. Трапляється, починають огірки свій «вихід» чудово, плоди наростають рясно, а потім — наче відрізало, хоча за строками мають ще родити і родити. Якщо причина не у хворобі, то — у браку живлення, а значить, їм треба допомогти. Наші поради щодо цього будуть призначені й тим, хто суворо дотримується правил органічного землеробства, і тим, хто віддає перевагу перевіреному співвідношенню мінеральних добрив і органіки. Словом, як вгодити огірку?
При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове