Архів
Вівторок,
2 травня 2023 року

№ 18 (20010)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:ТравеньНаша пошта

Наша пошта

Добірку підготував Василь ПІДДУБНЯК.

Версія для друку          До списку статтей
  • Про те, що хвилює

Друковане слово вічне

Григорій ЦИГАНЕНКО.

м. Конотоп

Сумської області.

ІЗ ВЕЛИКОЮ стурбованістю прочитав про те, що у важкий для всієї України час така поважна газета, як «Сільські вісті», теж опинилась у непростому фінансовому становищі. Цього можна було очікувати, адже держава нічим не допомагає пресі, як було раніше.

Для мене, моєї численної рідні газета завше була і є певним світлом, душевною розрадою, джерелом новин, а також розповідей про те, як живе і долає труднощі українське село.

Ми, передплатники і читачі, не повинні допустити зникнення такого народного голосу, якими є «Сільські вісті». Не слід забувати про те, що більш ніж столітня за віком газета — це жива історія села, всієї України. Вона разом із суспільством витримала не одне випробування. І нині «Сільські вісті» за нашої допомоги мають вистояти попри виклики долі, зокрема терористичне нашестя на рідну землю «русского міра».

Щоправда, скажу відверто: влада не відповідає належним чином на критику видання, цінні пропозиції його передплатників.

Нині виповнюється 13 років опублікуванню статті поважного дописувача до газети — професора, почесного академіка НАНУ, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Василя Клюя «Руїна, або Що дали українському селу 10 років аграрних реформ» і 10 років, як обнародувано відкритого листа цього чоловіка до інституту президентства «Як знищується АПК України». І що?

Відмовчався президент держави, відмовчалася наука на суть його думок. Відгукнулися лише прості люди. Та що з того?..

І влада, і наука мають повернутись обличчям до аграрної галузі, яка завжди тримала і досі тримає країну на плаву. Самими лозунгами на кшталт «Село — колиска благополуччя і духовності України» тут не обійтися. Потрібні конкретні й результативні дії! А цих дій люди не бачать.

Повернуся знову до «Сільських вістей». Телеканалів у нас понад пів сотні, а селянська газета одна. Не всі люди мають час і можливість зазирати в Інтернет. А друковане слово — вічне! У газету можна заглянути в будь-який час. У мене, наприклад, набрався цілий архів газетних публікацій про село (у віршах), про мову, про наші національні цінності, видатних українських постатей.

Версія для друку          До списку статтей
При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове