Версія для друку          На головну
  • Спорт

Чемпіонські медалі українців

Микола МОТОРНИЙ.

Вітрильний спорт. Чемпіонат світу серед юніорів до 21 року відбувся у місті Танжер (Марокко). «Срібло» здобула Оскар Мадоніч (індивідуальні змагання).

Тхеквондо. Чемпіонат Європи серед кадетів завершився у Белграді. Чемпіоном континенту став Тимур Голуб (ростова категорія до 180 см). «Срібло» — у Кирила Кузнецова (до 168 см).

Футбол. Відбірковий матч чемпіонату Європи-2024. 8 тур, група С (Прага, Чехія). Мальта — Україна — 1:3. Відбірковий матч чемпіонату Європи-2025 з футболу серед молоді U-21, група F. Кошице (Словаччина). Україна — Англія — 3:2.

Фехтування. На міжнародних змаганнях у Стамбулі золоті медалі в особистих змаганнях вибороли Ольга Харлан (шабля), Аліна Полозюк (рапіра). «Срібло» завоювала Аліна Комащук (шабля).

Бадмінтон. У Празі (Чехія) тривав міжнародний турнір із бадмінтону YONEX Czech Open 2023. «Бронза» до скарбнички нашої збірної поклала Євгенія Кантемир (одиночна категорія).

Всесвітні ігри єдиноборств-2023. Змагання відбуваються у місті Ер-Ріяд (Саудівська Аравія). Вже маємо торбу медалей різного гатунку. Зокрема, «золото» завоювали Еліна Сєлємєнєва (карате, до 68 кг); Святослав Семикрас (сумо, 85 кг); Важа Даіаурі (сумо, 115 кг); Олена Нікітінська (сумо, 65 кг); Карина Колеснік (сумо, 80 кг); Іванна Березовська (сумо, +80 кг); Світлана Ярьомка (відкрита вагова категорія).

Кікбоксинг. На чемпіонаті світу з кікбоксингу ІСКА (дорослі, юніори, юнаки, діти) у Мюнхені (Німеччина) національна збірна України виборола 144 нагороди (50 золотих, 39 срібних, 55 бронзових) та посіла друге загальнокомандне місце.

Бодібілдинг. У командному заліку чемпіонату світу у Вільнюсі (Литва) збірна України посіла друге місце серед 15 країн — учасниць чемпіонату світу. Золотими призерами стали Анастасія Ілюк (ростова категорія до 160 см); Ганна Тунік (ростова категорія до 168 см); Дарія Савула-Литвін (жінки-новачки, відкрита ростова категорія).