Архів
Вівторок,
9 липня 2024 року

№ 28 (20072)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господар

Добрий господар

Сторінку підготували Тетяна РОЗДОБУДЬКО
і Лариса ЛАВРЕНЕНКО.

Версія для друку          До списку статтей

Приведіть до ладу пуховик

ТРЕБА випрати зимовий одяг — такої думки доходять, коли ручне затирання манжетів і коміра вже не рятує. Тут головне пам’ятати, що не будь-який наповнювач може зберегти свої властивості після прання в автоматичній пральній машині. І про це має розповісти етикетка на виробі.

Якщо дозвіл на прання в такій пралці є, то слід вибрати правильну програму. Називатися вона може як завгодно, аби лише температура води була не вище 30ОС, а віджим — на найнижчих обертах.

Для прання пуховика не можна використовувати порошок. Найкраще підійде гель для прання. При цьому не буде зайвим увімкнути опцію додаткового ополіскування. Інакше ніхто не гарантує, що після прання на куртці не залишиться мильних або брудних розводів.

І останнє. Перед тим як завантажити пуховик, застебніть усі замки та блискавки, виверніть його навиворіт і не забудьте покласти спеціальні м’ячики для прання.

Версія для друку          До списку статтей

У НАСТУПНОМУ куточку, зокрема, проведемо лікбез для початківців про мінеральні добрива. Якщо нема досвіду і бодай базових знань, то легко заплутатися в морі сучасних назв різних хімічних сполук. Та нам же хочеться хоч чимсь допомогти рослинам, мати більший урожай, от і сиплемо-ллємо ту поживу, часто-густо безсистемно. Це може виявитись як благом, так і шкодою. По-перше, багато чого залежить від того, який у вас сам по собі ґрунт. По-друге... А по-друге, по-третє і решту питань обговоримо в наступному випуску.

Багато господинь кохаються у квітах і навіть попри городні клопоти повсякчас намагаються щось удосконалити у своєму горідчику. Жіночки хваляться одна поперед одною декоративними культурами та як їх краще вирощувати: та просапує, щоб ґрунт був чистим, інша мульчею встеляє, аби було менше клопоту і рідше поливати, а ще хтось створює цілі квіткові «килими» під основними насадженнями, тими ж трояндами, скажімо. А з чого ж «зіткати» такий килим? Запропонуємо варіант.

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове