Архів
Четвер,
26 грудня 2024 року

№ 52 (20096)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господар
  Версія для друку          На головну
  • Тривожна статистика

Людство само себе спалює!

ПСИХІЧНІ розлади у світі досягли масштабів пандемії. Щороку через депресію та тривожність світ втрачає понад 12 мільярдів робочих днів, що завдає глобальній економіці збитків на понад 1 трильйон доларів.

Проблеми з психічним здоров’ям у світі набули критичних масштабів, які можна порівняти з пандемією. Як повідомляє FinanciaTimes із посиланням на дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), значна частина населення страждає від депресії, вигорання та тривожних розладів.

За оцінками ВООЗ, щорічно понад 12 мільярдів робочих днів у світі втрачається через психічні розлади, що призводить до економічних збитків, які перевищують 1 трильйон доларів.

Дослідження консалтингової компанії Deloitte показало, що особливо гостро проблема постала перед співробітниками фінансової та страхової галузей у Великій Британії. Майже 17% працівників у цих сферах страждають від вигорання, що суттєво перевищує середній показник у 12% для інших галузей. Вартість пов’язаних із вигоранням втрат на одного працівника оцінюється у $6,8 тисячі на рік.

Експерти виділяють кілька ключових факторів, що сприяють поширенню психічних розладів у світі:

Зростання вартості життя;

Поширене використання соціальних мереж;

Тривалі наслідки пандемії COVID-19.

Пандемія стала каталізатором проблем із психічним здоров’ям: у 2020-2021 роках рівень депресії у світі зріс на 25%, і, як зазначають у ВООЗ, ситуація досі не стабілізувалася.

«Ми ще не досягли рівнів психічного здоров’я, які були до пандемії. Багато людей продовжують страждати від її наслідків», — наголосив представник ВООЗ Ден Чісхолм.

Фахівці акцентують увагу на серйозній ситуації серед молоді, яка є однією з найбільш вразливих груп. Кейт Пікетт, професорка епідеміології Йоркського університету, зазначила:

«Зростання психічних розладів настільки масштабне, що воно виходить за межі підвищеної уваги до проблеми. Це реальні зміни, які не можна ігнорувати».

У відповідь на кризу роботодавці приділяють більше уваги підтримці психічного здоров’я своїх працівників. Компанії, які активно працюють над вирішенням проблеми, демонструють кращі результати у продуктивності та задоволеності персоналу.

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Атака на держреєстри
Читати
Медицина (не)безкоштовна
Читати
Промисловість добивають
Читати
ФОПи закриваються
Читати
Податкове законодавство негодяще
Читати
Не бідуватимуть
Читати
Дипломатична ротація
Читати
Страхування здорожчає
Читати
Найактивніші учасники — малі аграрії
Читати
І це лише підтверджені дані...
Читати
Кошти від партнерів
Читати





При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове