П’ятниця, 31 липня 2020 року № 57 (19805)
http://silskivisti.kiev.ua/19805/print.php?n=46216

Дослівно

Михайло ЧАПЛИГА, політолог.

З’явився новий рейтинг підтримки Президента, який засвідчив, що Зеленський установив антирекорд — за рік отримав результат менший, ніж у першому турі президентських перегонів. Зараз у нього 30% підтримки, і тенденції до зростання немає. Далі тільки падіння рейтингу і провал на місцевих виборах.

У цьому ж опитуванні є відповідь, чому так падає рейтинг у Зеленського і його слуг. Народ бачить реальну перспективу кризи в цьому році і пов’язує її не з коронавірусом або з продовженням війни на Донбасі, а з некомпетентністю влади. 57% вже відчувають, що з такими управлінцями восени економіці настануть непереливки... І розуміють, що ніхто, крім самого Зеленського, не винен у низьких професійних якостях управлінців в Кабміні і по губернаторській вертикалі. Ніхто, крім нього, не несе відповідальності за закриття бізнесу або за втрачену роботу. Звідси і мінус 9% підтримки за останні два місяці.

Надивившись на всіх міністрів-казкарів (де 500 тисяч робочих місць?) і депутатів-неуків, 53% виборців зрозуміли, що голосувати на місцевих виборах треба за своїх, місцевих, — професійних і близьких, а не за віртуальних місцевих царьків від Зе-команди. Інакше отримаємо фонтани із каналізацій і замерзлі труби взимку по всій країні.