Архів
П’ятниця,
8 жовтня 2021 року

№ 74 (19922)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Наша поштаСоняшник
  Версія для друку          На головну
  • Сигнал тривоги

Рисова каша від «кухарів» пана Гадзала

Григір РУДЬ.

ПРИКРИТА кадровим конкурсом (у розпал осінніх польових робіт!) зміна чинного директора державного підприємства «Дослідне господарство Інституту рису НААНУ», ініційована керівництвом Національної академії аграрних наук України (президент Ярослав Гадзало), загрожує національній безпеці держави.

Без названого інституту, який практично «сів» на п’яту точку, Україна обійтися може, а от без вітчизняного насіння рису ляже вся створювана не одним поколінням аграріїв галузь. До цього, власне, йдеться.

Директор досі благополучного господарства кандидат економічних наук Валентина Уманська повідомила редакції: «У нас із дня на день все ускладнюється. Протистояння — силове. Хлопці-загарбники привели «тітушок»! Блокують доступ до роботи, не дають ні збирати рис, ні сіяти озимі! Понаписували ми заяви всюди — і в поліцію, і в прокуратуру, СБУ, на «гарячу лінію» Кабміну. Заяви приймаються, а реакції від них — нуль, самі співчуття. Кожен ранок починаємо з виклику 102. Уже дійшло до того, що приїжджають додому до працівників у масках-балаклавах по четверо-п’ятеро «тітушок» із прямими погрозами підпалити-вбити. У хлопців нетерплячка: до суду чекати не хочуть, бо знають, що ми праві!»

Тут би своє авторитетне і вагоме слово сказати президентові НААНУ пану Гадзалу, одначе…

Невже, Ярославе Михайловичу, вагомість вашого слова вже і не вагомість зовсім, а ваш державний авторитет булькнув у Лету, як жаба у рисовий чек?

Не віриться, але хто доведе, що це не так?..

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Відчинили скриньку Пандори
Читати
Підвищення на 200 гривень
Читати
Борги катастрофічні
Читати
Начебто будемо з теплом
Читати
В Україні поліомієліт
Читати
Браконьєрам на замітку
Читати

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове