П’ятниця, 8 жовтня 2021 року № 74 (19922)
http://silskivisti.kiev.ua/19922/print.php?n=50026

  • Спорт

Пам’яті полтавця

Микола МОТОРНИЙ.

Європейський тиждень спорту. На території Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися масові забіги на дистанції 1000 метрів для жінок та 1000 і 3000 метрів для чоловіків залежно від віку. Цей традиційний спортивно-оздоровчий захід під гаслом «Спорт — це міць та сила, для душі й для тіла», який провадиться з 2018 року, присвячується пам’яті вихідця з Полтавщини генерал-лейтенанта Олексія Бутовського (1838-1917) — педагога, науковця, громадського діяча, члена першого складу Міжнародного олімпійського комітету.

Перша група, що вийшла на старт, складалася з керівного складу Національної академії. З урахуванням обмежень щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 надалі відбулося понад 50 забігів. Призери і переможці змагань відзначені грамотами, медалями, кубками та призами.

Боротьба. В Осло (Норвегія) триває чемпіонат світу зі спортивної боротьби. Наші атлети розпочали змагання двома бронзовими медалями. Так, одеський борець вільного стилю Магамед Закарієв став бронзовим призером світової першості у ваговій категорії до 97 кг. Бронзова призерка у ваговій категорії до 55 кг — львів’янка Олександра Хоменець. У двоборстві за третє місце вона подолала дворазову чемпіонку Європи з Росії Ольгу Хорошавцеву.