Архів
Вівторок,
17 січня 2023 року

№ 3 (19995)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господарНаша пошта
  Версія для друку          На головну
  • Обережно: шахраї

Злочинні схеми для довірливих

Катерина ВОРОНЕНКО.

Хмельницька область.

ХМЕЛЬНИЧАНИ, занепокоєні зростаючою кількістю шахрайства, скаржаться до поліції. Спритники послуговуються давно відомими схемами, вигадують і нові, ще цинічніші. Так, понад 88 тисяч гривень втратив ізяславець, намагаючись придбати через Інтернет автомобіль. Чоловік натрапив на оголошення про продаж авто на популярному сайті. Переказав чималі кошти, втім, транспортного засобу так і не дочекався. Жительку Білогірщини псевдопродавці дров ошукали на майже шість тисяч гривень.

А довірлива мешканка Шепетівки переказала 2600 гривень знайомій, яка начебто попросила про допомогу через соціальну мережу. З’ясувалось, що обліковий запис дівчини зламали шахраї і виманили у неї таким чином кошти.

Як повідомляє Шепетівське РУП, не оминають аферисти можливості нажитися на війні. До керівника одного з фермерських господарств Шепетівщини звернулись невідомі особи, які дуже правдоподібно під приводом надання допомоги ЗСУ попросили пожертвувати 20 тисяч гривень. А згодом чоловік дізнався, що це аж ніяк не волонтери…

За усіма фактами поліцейські проводять перевірку, розпочали розслідування та розшукують шахраїв. А також вкотре застерігають громадян не довіряти незнайомцям, завжди перевіряти інформацію та берегти свої кошти.

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Нарешті запрацює
Читати
Найдорожчі — харчі
Читати
Торгівля розвивається
Читати
Агресор має заплатити
Читати
Отримання — за рецептом
Читати
Iмпортуємо електрику
Читати
Перший новорічний мільйон
Читати
Сотні мільярдів держборгів
Читати
Непрощенний злочин
Читати

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове