Вівторок, 17 січня 2023 року № 3 (19995)
http://silskivisti.kiev.ua/19995/print.php?n=52199

  • Добре діло

«Мішечок» об’єднав дітей і дорослих

Яніна ЧУМАК.

Кіровоградська область.

ЮНІ ліцеїсти із села Первозванівка Кропивницького району перемогли у Всеукраїнському екологічному проєкті «Мішечок»: разом зі своїми вчителями та батьками вони пошили понад 6200 екоторбинок. Допомагали дітям і мешканці громади, підтримуючи корисну справу.

За словами директорки закладу Оксани Курлової, Всеукраїнський проєкт «Мішечок» передбачає популяризацію багаторазових екологічних торбинок, пошитих власноруч, задля зменшення використання пластику в побуті. Ліцей бере участь у проєкті третій рік поспіль. Діти працювали у школі, на уроках трудового навчання, на перервах та вдома. Однією з умов конкурсу є світлини пошитих мішечків, їхню кількість рахують організатори.

Пошиті торбинки школа передала місцевим магазинам, аби їх безкоштовно роздавали покупцям. Продавали на благодійних ярмарках, пакували у них подарунки бійцям на фронт. Також користуються екологічними мішечками школярі — кладуть туди змінне взуття. В ліцеї навчається 304 дитини.

«Така робота колективу не лишилась непоміченою, — зазначила пані Оксана. — Ми отримали від організаторів бажаний подарунок — комплект обладнання, завдяки якому логотип нашого ліцею можемо друкувати на одязі, кепках, чашках, різній сувенірній продукції. Раніше доводилось платити за це гроші, нині можемо все робити самі».