Архів
Вівторок,
7 березня 2023 року

№ 10 (20002)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Березень
  Версія для друку          На головну
  • Культура

Музи не мовчать

Олександр ВИНОГРАДІВСЬКИЙ.

Сім прем’єр за рік, тобто протягом війни, представила глядачам трупа Одеського академічного музично-драматичного театру імені Василя Василька. І річ тут не стільки у кількісному вимірі виконаної роботи, скільки в її емоційному та духовному заряді.

Заступниця директора закладу Олена Гуревич розповідає: «Ми працюємо, не зупиняючись з огляду на війну. Відновлено вистави, проводяться зустрічі в укриттях, допомога ЗСУ, співпраця з благодійними фондами, волонтерами, військовими. Всі наші вистави українською мовою. Дякую акторам за титанічний труд. Дякую всім, хто разом із нами. Щира подяка глядачам, які купують квитки та підтримують наш театр».

Директорка Одеського музично-драматичного Юлія Пивоварова додає: «У сьогоднішній афіші митці української сцени пропонують переглянути такі спектаклі: «Неаполітанські пристрасті», «Собаче серце 2.0 Перезавантаження», «Чуваки не святкують, або Ukrainian», «Серце навпіл», «Тіні забутих предків», «Ніч перед Різдвом». Багатими на вистави будуть і подальші часи. Нині як ніколи ми маємо робити те, що вміємо!».

Ось такі вони, воєнні будні театру.

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Згадали нарешті про найуразливіших
Читати
Частина прижилася, дехто повернувся
Читати
Хто на передньому краї, а хто подалі
Читати
Записи розшифровано
Читати
Пам’яті героя
Читати
Готуються до наступної зими
Читати
Професіоналізм найвищого ґатунку
Читати

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове