Четвер, 12 грудня 2024 року № 50 (20094)
http://silskivisti.kiev.ua/20094/print.php?n=54831

Вперед у минуле!

НА МАГАЗИННИХ полицях нині чимало варіантів господарського мила. Раніше асортимент не був настільки різноманітним, тому і питання вибору не стояло. До господарського мила можна скептично ставитися, позаяк не так приємно пахне порівняно з іншими пральними та мийними засобами, але воно не втрачає своєї актуальності і стало класикою серед засобів для домашнього господарства.

Насамперед мило має натуральний склад, а відтак гіпоалергенне. Саме господарське мило рекомендується для видалення всіляких забруднень, а вже потім можна застосовувати засоби для ліквідації плям. Від користування милом утворюється багато піни, при цьому витрачається засіб економно. Та й коштує воно не захмарні гроші порівняно із сучасними пральними засобами.

При купівлі можна побачити кілька упакувань з різними відсотковими написами. Це означає, який відсоток жирних кислот наявний у складі господарського мила. Чим більшим є відсоткове значення, тим краще. Мило з кількістю жирних кислот 72-75% зможе краще виявити мийні, дезінфікувальні та плямовивідні властивості, ніж, наприклад, із показником 64%.

Зверніть увагу, що мова про класичне господарське мило, а не відбілене, з ароматизаторами та спеціальними відбілювальними властивостями.