Архів
П’ятниця,
15 вересня 2017 року

№ 72 (19517)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господарВесела світлицяНаша пошта

Добрий господар

Добірку підготувала
Тетяна РОЗДОБУДЬКО.

Час садити суницю

ТА ПОСТАЮТЬ запитання: на якій відстані розміщувати різні сорти, яка схема посадки підходить для вашої ділянки, яке сусідство вибрати для культури та інші.
Найкращими попередниками...

 

Дезінфікує і захищає

ЯКЩО зубки часнику покласти у посуд із крупами чи борошном, це вбереже продукти від псування. Його запах також відлякує багатьох шкідливих жучків-черв’ячків,...

 

Консервація: коли можна споживати

ПРО терміни придатності домашніх заготовок ми нещодавно писали. А зараз про те, коли можна починати споживати законсервоване.
Усе досить просто. Заготовки,...

 

Збірка гнізда на зиму

Василь ДЮБА.

ЯК ЦЕ ЧАСТЕНЬКО буває, погодні умови внесли свої корективи в підготовку пасіки до зими. Неочікувано холодна і сльотава погода змусила комах припинити медозбір...

 

Грибкові захворювання вишні

ГРИБКОВІ захворювання є серйозною проблемою для садівника. Адже уражене дерево не тільки швидко чахне, а й саме стає джерелом інфекції.
Утім, здебільшого...

 

Чому не цвітуть фіалки

«Мені дуже подобаються фіалки, але чомусь вони в мене не хочуть цвісти. Тільки наростає потужне листя. В чому може бути причина?» — запитує Н. Хомутенко з м. Здолбунова...

 

ЩОБ сад не набував неохайного, «патлатого», вигляду, а головне — щоб плодові росли і нормально плодоносили, за деревами і чагарниками необхідно регулярно та правильно доглядати. Мова в одному з наступних матеріалів піде про обрізку, точніше про те, який інструмент потрібен садівникові. Звірившись із нашими рекомендаціями, ви зможете належним чином підготувати свої секатор і сучкоріз до роботи, а якщо маєте намір вибрати нові — знатимете, на що звертати увагу при їх купівлі. Адже набагато легше працювати інструментом, який мовби сам ріже, ніж мучитись і натирати мозолі на руках.

Ще трохи, і треба буде викопувати на зиму жоржини. Ці невибагливі квіти чи не найпопулярніші на сільських обійстях. Але — ніженки: дуже бояться холоду. Поговоримо, як правильно провести роботу з викопування коренебульб і як їх закладати на зберігання.

Ходить гарбуз по городу... Власне, він уже не ходить, а долежує останні деньки, перед тим як потрапити у сховище. А їсти цей надзвичайно корисний овоч можна вже зараз. Ми запропонуємо вам апетитне гарбузове меню. Страви оригінальні й водночас прості.

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове