Архів
П’ятниця,
31 липня 2020 року

№ 57 (19805)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:КриницяНаша пошта
  Версія для друку          На головну

Дослівно

Михайло ЧАПЛИГА, політолог.

З’явився новий рейтинг підтримки Президента, який засвідчив, що Зеленський установив антирекорд — за рік отримав результат менший, ніж у першому турі президентських перегонів. Зараз у нього 30% підтримки, і тенденції до зростання немає. Далі тільки падіння рейтингу і провал на місцевих виборах.

У цьому ж опитуванні є відповідь, чому так падає рейтинг у Зеленського і його слуг. Народ бачить реальну перспективу кризи в цьому році і пов’язує її не з коронавірусом або з продовженням війни на Донбасі, а з некомпетентністю влади. 57% вже відчувають, що з такими управлінцями восени економіці настануть непереливки... І розуміють, що ніхто, крім самого Зеленського, не винен у низьких професійних якостях управлінців в Кабміні і по губернаторській вертикалі. Ніхто, крім нього, не несе відповідальності за закриття бізнесу або за втрачену роботу. Звідси і мінус 9% підтримки за останні два місяці.

Надивившись на всіх міністрів-казкарів (де 500 тисяч робочих місць?) і депутатів-неуків, 53% виборців зрозуміли, що голосувати на місцевих виборах треба за своїх, місцевих, — професійних і близьких, а не за віртуальних місцевих царьків від Зе-команди. Інакше отримаємо фонтани із каналізацій і замерзлі труби взимку по всій країні.

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Обіцяють, що все буде на місці
Читати
Смерть наздогнала не в бою
Читати
За «цікавими цінами»
Читати
Входить — і виходить
Читати
Не встигають
Читати
Кінець «епохи бідності» відкладається
Читати


При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове