Архів
П’ятниця,
17 серпня 2018 року

№ 63 (19610)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господарВесела світлицяНаша пошта

Добрий господар

Добірку підготувала Тетяна РОЗДОБУДЬКО.

Кабачки до весни

КАБАЧОК — смачний і корисний овоч. Його запікають і смажать, фарширують і відварюють, готують на грилі, консервують, тушкують, сушать і навіть варять з нього...

 

Особливий підхід до абрикоса

ОБРІЗАТИ абрикос одразу після плодоношення не варто: приріст до холодів не встигає визріти, а відтак пошкоджується морозами. Обрізування в пізні терміни не...

 

На варті врожаю помідорів

ПРОЙШЛИ дощі, до того ж суттєво знизилися нічні температури, і з’явилася тривога, що помідорна грядка уразиться фітофторою.
Щорічно скарбничка корисних...

 

Сливовий достаток

Консервовані плоди

Для сиропу на 1 л води беруть 300 г цукру.
Сливи помити, дрібні наколоти, великі розрізати навпіл, вийняти кісточку, розкласти по стерилізованих банках.
Цукор розчинити...

 

Пожива для суниці

ЗІБРАВШИ щедрий урожай ягід, рано спочивати на лаврах — ви ж не хочете залишитися ні з чим у наступному сезоні. Щоб допомогти рослинам відновити витрачені в...

 

Теплиця — улюблене місце білокрилки

ТЕПЛИЙ і вологий тепличний мікроклімат до вподоби не тільки рослинам, а й білокрилці, яка в короткі терміни здатна згубити весь урожай.
Доросла особина...

 

КОЛИСЬ солодкий, або болгарський, перець вважався суто однорічною культурою. Принаймні так думали городники, які знімали один урожай і видаляли рослини з грядки. Тим часом можна домогтися другої хвилі плодоношення перцю. І хоч урожай буде менший, та й плоди суттєво дрібніші, але ж і затрати на їх отримання непорівнянні. Читайте в наступному випуску, як це зробити.

Недарма колись, у колгоспну еру, по всій країні будували комбікормові заводи. Добре знали, що при годівлі сільськогосподарських тварин, особливо молодняку, комбінованим кормом вони швидко набирають вагу, стають міцніші, менше хворіють. Не дивно, адже повнораціонні комбікорми містять у певному співвідношенні всі необхідні худобі й птиці елементи. Власники приватних господарств із невеликою кількістю живності цілком можуть приготувати правильний і збалансований корм. Чим саме потрібно запастись і як зробити суміші для кожного виду тварин, дізнаєтесь із докладного матеріалу в «ДГ».

У садку нині справжня розкіш: і яблуки достигають, і груші, й сливи вже осипаються. Тільки встигай заготувати. Рецепти ми підібрали цікаві, так би мовити, не бабусині, а сучасні. Варіть варення і ласуйте на здоров’я.

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове